انتشار Fedora 20 Alpha RC5 و یک هفته تاخیر در فدورا 20

fedora

پنجمین نسخه‌ی کاندید آلفا هایزن‌باگ منتشر شد و کاربران و توسعه دهنده‌گان می‌تونند برای دریافت آن قدام کند.

این نسخه در اسپین‌های متفاوتی ارائه شده است که شامل اسپین‌های Live (Gnome), KDE, XFCE, LXDE, Mate with Copmiz, SoaS, Games و Design Suite می‌باشد.

روز بعد از این انتشار توسعه‌دهنده‌های فدورا انتشار نسخه‌ی نهایی آلفا رو یک هفته به تاخیر انداختند که بر اساس اون تمامی انتشارها یک هفته عقب میافتد و در نتیجه نسخه‌ی نهایی به طور قطع در ماه نوامبر عرضه نخواهد شد. دلیل این تاخیر وجود باگ‌ها (اشکالات) و تلاش برای رفع آن‌ها بوده است. بیشترین اشکالات مربوط به نصاب فدورا یعنی Anaconda بوده. همچنین می‌تونید لیست کامل این باگ‌ها رو از اینجا مشاهده کنید.برای دانلود پنجمین نسخه ی کاندیدای فدورا ۲۰ آلفا می توانید به اینجا مراجعه نمایید.

 

۹ دیدگاه

 • majid :

  به نظرم به جای اینکه هر شش ماه یک نسخه جدید ارائه بدن بهتر یه نسخه پایدارتر با باگ های کمتر اراپه بدن نسخه ۱۸ به نظرم خیلی عالی بود ولی نسخه ۱۹ ناسازگاری ها و ایرادات خیلی زیادی داره .برای من که یک باگ بزرگ بوده تا یه سیستم عامل

 • Roham :

  سلام

  من این نسخه رو دانلود کردم هر کاری می کنم که از روی فلش بتونم بوت کنم برای نصب بوت نمیشه checksum هم کردم همه جیز درسته، می راهنمایی کنید چیکار کنم؟

  ممنونم

 • Roham Soroush :

  از این ابزار ها استفاده کردم

  unetbootin-windows-585
  و
  YUMI-0.1.0.5

  همنی چند دقیقه پیش روی Oracle VM VirtualBox تونستم نصب کنم یعنی فایلی که دانلود کردم ۱۰۰% سالمه اما مشکل اینجاست که نمی تونم به صورت فیل بوت داخل usb از اون اسفاده کنم.

 • Roham Soroush :

  منونم از راهنمایی شما امتحان می کنم اگر به مشکلی بر خوردم باز هم ازتون راهنمایی مفید شما استفاده می کنم.

  از همه زحماتی که می کشین ممنونم 🙂

 • Roham Soroush :

  یک سوال دیگه چرا حجم این فدورا ۴٫۸۱ گیگابایت هست اما فدورا ۱۹ حدودا ۹۵۱ مگابایت این تفاوت حمج برای چی هست؟ ممنون میشم اگر در این مورد هم کمی توضیح بدین

دیدگاه شما چیست؟