تاخیر یک هفته ای در انتشار فدورا 18 آلفا

fedora 18 Spherial Cow

تیم توسعه توزیع محبوب و قدرتمند فدورا در جلسه ای به تاریخ ۲۲ آگوست، اطلاع دادند که Fedora 18 Alpha با تاخیر یک هفته ای منتشر  خواهد شد.

در ابتدا طبق برنامه زمانبندی قرار بود که نسخه فدورا ۱۸ آلفا در تاریخ ۲۸ آگوست ۲۰۱۲ یعنی چند روز دیگر منتشر شود که طبق این خبر فدورا ۱۸ آلفا با یک هفته تاخیر در تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۱۲ منتشر خواد شد و به همین نسبت نسخه نهایی فدورا ۱۸ که قرار بود در تاریخ ۶-۱۱-۲۰۱۲ منتشر شود در تاریخ ۱۳-۱۱-۲۰۱۲ منتشر می شود.

این تاخیر بابت رفع نشدن برخی از باگ ها می باشد که طبق جلسه ای که در تاریخ ۳۰ آگوست برگزار خواهد شد و در صورت حل مشکلات، فدورا ۱۸ آلفا در همان تاریخ ۴ سپتامبر ۲۰۱۲ منتشر می شود.جهت اطلاعات بیشتر به اینجا و برای دیدن برنامه زمانبندی فدورا ۱۸ به اینجا مراجعه کنید.

با این حال فدورا ۱۸ که با نام Spherical Cow یا همان گاو گرد می باشد در تاریخ ۱۳-۱۱-۲۰۱۲ منتشر می شود و جای هیچ نگرانی نیست! کافی هست یک فنجان نسکافه میل کنید و مسواک + یک لبخند فدورایی بزنید 😉

 

۱ دیدگاه

 • emreh :

  سلام…
  آخرش این فدورا ما رو می کشه…
  خوب یکی نیست بهش بگه شما یه تاریخ پیش خودتون اعلام کنی و بعد به مردم بگید تا ۲ هفته بعد از اون تاریخ میاد…که اگه به احتمال ۹۹% با تاخیر اومد دیگه هی نگن که تاخیر داره…
  بابا..مثل اوبونتو…با یک میلیون باگ میاد بیرون … آخرش با ۴ تا باگ میره بیرون… حالا اومدیم کسی لبخند فدواریی نداشت… لبخند ردهتی بزنه مشکلی نیست؟؟؟؟
  باتشکر…

دیدگاه شما چیست؟