دانلود آسان از YouTube و سایر شبکه های اشتراک ویدئو

youtube

شاید برای شما هم پیش اومده باشه که در حال تماشای یک ویدئو از YouTube یا سایر وب سایت ها یا شبکه های اشتراک فیلم یا ویدئو باشید و دوست داشته باشید یک نسخه از اون ویدئو رو دانلود کنید و روی سیستم خودتون داشته باشید تا بعدا اون رو هم بتونید تماشا کنین.

ابزارها و روش های مختلفی برای دانلود اینگونه فایلهای تصویری وجود دارد که در این مطلب قصد دارم دو روش بسیار ساده و راحت را به شما دوستان معرفی نمایم.

در این دو روش از دو افزونه مرورگر محبوب و قدرتمند فایرفاکس استفاده خواهیم کرد که کار را برای ما بسیار راحت می کنن.

در واقع شما باید روی سیستم تون فایرفاکس داشته باشید تا این افزونه ها را روی اون نصب کنید.نکته اینکه این افزونه ها روی مرورگرهایی که بر پایه فایرفاکس هستند نیز قابل نصب و استفاده می باشند.

۱-افزونه Fast Video Download :

این افزونه رو می تونید از اینجا  دانلود کنید.بعد از نصب افزونه هنگام دیدن سایت هایی که حاوی ویدئو می باشند در بالای مرورگر همانطور که در تصویر پایین مشاهده می کنید آیکون افزونه شروع به چشمک زدن می کند که با کلیک کردن روی آن می توانید فایل تصویری مورد نظر را دانلود کنید.

 

FastVideoDownloadwithSearchMenu

 

 

۲-افزونه Easy YouTube Video Downloader :

این افزونه رو می تونید از اینجا دانلود کنید.پس از نصب افزونه هنگام تماشای ویدئو از سایت یوتیوب در پایین کادر تماشای ویدئو، دکمه ی دانلود مانند عکس زیر اضافه می شود که با کلیک کردن روی آن می توانید فایل مورد نظر خود را در انواع فرمت ها،حتی به صورت صوتی و با کیفیت های متفاوت دانلود نمایید.

 

EasyYouTubeVideoDownloader

 

۲۸ دیدگاه

دیدگاه شما چیست؟