تصاویری از فدورا 19 آلفا با میزکار زیبای KDE

kde

در پست پیشین تصاویری از فدورا ۱۹ آلفا با میزکار Gnome  را مشاهده کردید.در این پست شاهد تصاویر گربه ی شرودینگر با میزکار زیبای KDE هستید.

فدورا ۱۹ که نسخه بعدی این توزیع می باشد طبق جدول  زمانبندی نسخه ی بتای آن در تاریخ ۲۸-۵-۲۰۱۳ و نسخه نهایی آن در تاریخ ۰۲-۰۷-۲۰۱۳ منتشر خواهد شد که برای دیدن لیست ویژگی های فدورا ۱۹ می توانید به اینجا مراجعه نمایید.

 

fedora19-alpha-kde

 

fedora19-alpha-kde

 

fedora19-alpha-kde

 

fedora19-alpha-kde

 

fedora19-alpha-kde

 

fedora19-alpha-kde

 

fedora19-alpha-kde

 

۵ دیدگاه

 • علی :

  ممنون از سایت خوبتون
  کاش می‌شد اشاره‌ای هم در مورد گیرنده‌های دیجیتال و اینکه آیا درایوری داخل فدورا براشون هست یا اینکه شنیدم که برخی‌هاشون با نرم افزار vlc کار می‌کنن.
  اگه می‌شد یه کارگاه کوچیک تو سایتتون راه می‌انداختین و این جور چیزا رو بررسی می‌کردین و نتایج اون رو منتشر می‌کردین(مثلا مدل‌هایی رو که به راحتی تو فدورا و سایر توزیع‌ها کار می‌کنن رو معرفی می‌کردین!)خیلی خوب و جالب و در عین حال ابتکاری می‌شد.کاری که خیلی از سایت‌ها حتی سایت‌های انگلیسی زبان هم شاید انجام نمی‌دن!

  • درود بر شما
   این دستگاه ها که معمولا شرکت سازنده در مورد درایورشون توضیح میده یا اینکه درایورشون توی kernel هستن و میشه گفت چندان ارتباطی به توزیع ندارن.
   امتحان کردن هر کدوم از اینها هم نیاز به داشتنشون هست که….
   پیروز باشید

 • Saeed Zarinfam :

  من با KDE 4.10.2 کار کردم واقعا stable تر از گذشته شده.

 • علی :

  آقا خیلی ممنون

  واقعا KDE خیلی پیشرفت کرده نسبت سال های قبل من عاشق فدورا هستم ولی KDE که من در open suse دیدم در هیچ توزیعی ندیدم اخه مهندسان KDE با suse رابطه صمیمی دارن و به همین دلیل کاستومایز تر نشون میده KDE در open suse

  ولی بازم فدورا رو عشقه

دیدگاه شما چیست؟